پرداخت برای امور خیریه در روستا

کلیپ کوتاه

آخرین نظرات شما

قدم به قدم برای رسیدن به گاز

 خب بعداز بازگشایی پاکتهای پیشنهاد قیمت پیمانکاران شرکت گاز خراسان برای انجام پروژه های این شرکت پیمانکار اجرای پروژه گازرسانی روستای روچی وروستاهای  توابع هم انتخاب شد و مراحل انعقاد قرارداد با وی که بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان می باشد، با این شرکت در حال انجام است.

رییس اداره گاز ناحیه گناباداز  دهیاران و شوراهای اسلامی منطقه خواست از هم اکنون نسبت به تملّک و آزادسازی اراضی واقع در طرح اقدام و در اینخصوص با اداره گاز همکاری نمایند. معصومی ابراز امیدواری نمود حداکثر تا دو ماه آینده پیمانکار مقدمات اجرای کار را فراهم کند. لازم بذکر است در صورت آغاز اجرای پروژه در زمان مذکور حداکثر تا پایان بهار سال آینده گاز وارد منازل اهالی روستای روچی خواهد شد 

بنابر اخبار موجود فاز اول این پروژه از کلات تا زیبد، فاز دوم از زیبد تا فودنجان و فاز سوم اجرای شبکه گازرسانی روستای روشناوند گناباد خواهد بود.

دهیاری و شورای اسلامی روستا ضمن تشکر از مسئولین شهرستان درخواست تسریع در اجرای این پروژه را دارد. همچنین از مردم عزیز منطقه براکوه به جهت عبور شبکه گاز تقاضای همکاری و مساعدت می نماییم.

دیدگاه‌ها  

 
0 #2 مهدی هاتفی 1394-10-13 20:34
ضمن تشکر از دهیار محترم وشورای اسلامی روستا
همینک که پروژگاز رسانی شبکه داخلی روستا شروع
شده امید آن می رود که کلیه اهالی محترم نهایت همکاری را
باپیمانکار داشته باشند
نقل قول کردن
 
 
0 #1 یوسف رفعتی 1394-07-03 06:17
باتشکرازجناب آقای قاسمی دهیار محترم امید است با همکاری کشاورزان نسبت به واگذاری مسیر عبور لوله هرچه سزیعتر این پروژ ه به نتیجه برسد.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه